KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8448277
nr 844 8277
Gravyrer
2 st, England, 1700-tal, mm36 x 38
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 september 2013
kl 19:56:51
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
900 kr